- BOKER Solingen

Цена
€17 38 / 33 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | До 90 мм |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 30 г |
| Тегло | 0.00кг |
Кожен калъф Böker Solingen Leather Pouch Black Small, черен
Защитете своя сгъваем нож с този премиум кожен калъф от Böker Solingen. Изработен от висококачествена черна кожа, той осигурява сигурно и стилно носене за малки ножове.
Ключови Предимства
- Премиум материал — Изработен от естествена черна кожа за издръжливост и класически вид.
- Сигурно прилягане — Проектиран за малки сгъваеми ножове с дължина на острието до 90 мм.
- Клипса за колан — Снабден с примка за колан за удобно ежедневно носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Цвят | Черен |
| Начин на носене | На колан |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Подходящ за дължина на острие | До 90 мм |
| Тегло | 30 г |
Какво има в кутията
- Кожен калъф Böker Solingen Leather Pouch Black Small
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




